Property Sale
Sale
$75,000
To:
Sq Ft1,672DeedBook 127, Page 90
To:
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,759 | +4.0% |
| 2024 | $13,231 | +1.2% |
| 2023 | $13,069 | +0.4% |
| 2022 | $13,012 | +2.0% |
To:
Year Built: 1977
175 Pines Lake Dr E
Residential
41 Iroquois Trail
Residential
56 Beech Terr
Residential
132 Algonquin Trail
Residential
147 Mohawk Trail
Residential