Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,499 | +4.0% |
| 2024 | $16,828 | +1.2% |
| 2023 | $16,622 | +0.4% |
| 2022 | $16,548 | +2.0% |
Year Built: 1968
52 Brandon Ave
Residential
210 Alps Rd
Residential
21 Donald Court
Residential
68 Dartmouth Rd
Residential
71 Rande Dr
Residential