Property Sale
Sale
$239,900
To:
Sq Ft2,116DeedBook 134, Page 588
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,551 | +4.0% |
| 2024 | $13,031 | +1.2% |
| 2023 | $12,872 | +0.4% |
| 2022 | $12,815 | +2.0% |
To:
Year Built: 1960
56 Brandon Ave
Residential
10 Le Grande Terr
Residential
7 Gorham Court
Residential
38 Brandon Ave
Residential
21 Rande Dr
Residential