Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1950
Pennsville, NJ 08070
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,898 | +3.9% |
| 2024 | $5,679 | +6.2% |
| 2023 | $5,349 | +3.1% |
| 2022 | $5,187 | +5.2% |
Year Built: 1950
81 William Penn Ave
Residential
53 Union St
Residential
108 William Penn Ave
Residential
7 Delaware Ave
Residential
79 Union St
Residential