Property Sale
Sale
$245,000
To:
Sq Ft1,309DeedBook 6764, Page 2864
To:
Year Built: 1984
Somerset, NJ 08873
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,519 | +2.7% |
| 2024 | $6,345 | +4.7% |
| 2023 | $6,060 | +1.5% |
| 2022 | $5,968 | -1.7% |
To:
Year Built: 1984
55 Bayberry Dr
Residential
72 Bayberry Dr
Residential
54 Bayberry Dr
Residential
105 Bayberry Dr
Residential
60 Bayberry Dr
Residential