Property Built
Built
Year Built: 1956
Year Built: 1956
Manville, NJ 08835
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,775 | -1.2% |
| 2024 | $7,873 | +1.1% |
| 2023 | $7,789 | +3.8% |
| 2022 | $7,504 | +0.1% |
Year Built: 1956
508 Harrison Ave.
Residential
540 Jackson Ave.
Residential
409 Jasinski Ave
Residential
420 Sidorske Ave.
Residential
1016 Kennedy Blvd.
Residential