Property Sale
Sale
$120,000
DeedBook 2043, Page 245
Year Built: 1980
Vernon, NJ 07462
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,797 | +8.6% |
| 2024 | $8,101 | +3.9% |
| 2023 | $7,795 | +3.7% |
| 2022 | $7,518 | +14.1% |
Year Built: 1980
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.