Skip to content409 North Ave E, Cranford, NJ 07016
- GIS PIN
- 2003_320_2
- Tax Map Block
- 320
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Commercial
- Year Built
- 1920
- Municipality
- Cranford Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $82,000
- Improvement Assessed Value
- $102,500
- Total Assessed Value
- $184,500