115 Donaldson Pl, Linden, NJ 07036
- GIS PIN
- 2009_320_3
- Tax Map Block
- 320
- Tax Map Lot
- 3
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1957
- Municipality
- Linden City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $55,000
- Improvement Assessed Value
- $67,500
- Total Assessed Value
- $122,500
Skip to content