921-23 W 5th St, Plainfield, NJ 07063

GIS PIN
2012_550_16
Tax Map Block
550
Tax Map Lot
16
Property Class
Residential
Year Built
1921
Municipality
Plainfield City
County
Union County, NJ
Land Assessed Value
$19,300
Improvement Assessed Value
$100,700
Total Assessed Value
$120,000
Skip to content