Property Sale
SaleMulti
$440,000
From:
To:
Sq Ft1,190DeedBook 6530, Page 2902NU CodeEstate / executor (10)Recorded12/12/2023
From:
To:
Year Built: 1948
Roselle Park, NJ 07204
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,893 | +5.0% |
| 2024 | $10,375 | +4.9% |
| 2023 | $9,887 | +0.7% |
| 2022 | $9,818 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1948
614 Ashwood Ave
Residential
154 Jerome St
Residential
509 Beechwood Ave
Residential
174 Colfax Ave W
Residential
139 Butler Ave
Residential