Property Sale
SaleMulti
$135,000
DeedBook 4100, Page 140
Year Built: 1920
Roselle Park, NJ 07204
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,623 | +2.5% |
| 2024 | $11,336 | +4.8% |
| 2023 | $10,816 | +0.7% |
| 2022 | $10,742 | +1.3% |
Year Built: 1920
17 Colfax Ave W
Residential
121 Walnut St
Residential
26 Clay Ave E
Residential
608 Oakwood Ave
Residential
429 Park Place
Residential