Property Built
Built
Year Built: 1930
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,397 | +3.1% |
| 2024 | $3,294 | +6.2% |
| 2023 | $3,102 | +2.0% |
| 2022 | $3,040 | +1.4% |
Year Built: 1930
28 Maple Ave
Residential
278 Indiana St
Residential
911 W Chestnut St
Residential
1288 Barbara Ave
Residential
364 Tower St
Residential