Property Built
Built
Year Built: 1977
Year Built: 1977
Westfield, NJ 07090
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,569 | +2.1% |
| 2024 | $11,332 | +2.0% |
| 2023 | $11,111 | +0.2% |
| 2022 | $11,086 | +0.4% |
Year Built: 1977
213 Delaware St
Residential
940 Columbus Ave
Residential
657 Westfield Ave
Residential
908 Columbus Ave
Residential
603 Norwood Dr
Residential