Property Built
Built
Year Built: 1968
Year Built: 1968
Westfield, NJ 07090
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,415 | +2.1% |
| 2024 | $18,038 | +14.1% |
| 2023 | $15,805 | +0.2% |
| 2022 | $15,769 | +0.4% |
Year Built: 1968
601 Chestnut St S
Residential
921 Central Ave
Residential
108 Cedar St
Residential
120 Marlboro St
Residential
38 N Cottage Pl
Residential