Property Sale
Sale
$102,000
To:
Sq Ft1,056DeedBook 6294, Page 59
To:
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,940 | +0.2% |
| 2024 | $4,932 | -0.4% |
| 2023 | $4,952 | +1.8% |
| 2022 | $4,862 | +2.8% |
To:
Year Built: 1984
42 Windsor Drive
Residential
23 Kingsley Drive
Residential
54 Windsor Drive
Residential
3021 Ridge Avenue
Residential
16 Abbey Court
Residential