Property Sale
Sale
$348,829
To:
Sq Ft3,007DeedBook 12535, Page 8894
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,787 | +0.2% |
| 2024 | $9,769 | -0.4% |
| 2023 | $9,810 | +1.8% |
| 2022 | $9,632 | +2.8% |
To:
Year Built: 2006
107 Bristol Road
Residential
15 Thornhill Drive
Residential
12 Standish Road
Residential
6502 Reega Avenue
Residential
2 Standish Road
Residential