Property Sale
Sale
$266,200
To:
DeedBook 12078, Page 73679
To:
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,784 | +0.2% |
| 2024 | $8,768 | -0.4% |
| 2023 | $8,805 | +1.8% |
| 2022 | $8,645 | +2.8% |
To:
Year Built: 2005
26 Mountain Lane
Residential
9 Imperial Drive
Residential
215 East Kennedy Drive
Residential
208 East Kennedy Drive
Residential
227 East Kennedy Drive
Residential