Property Sale
Sale
$206,450
To:
Sq Ft2,752DeedBook 7292, Page 78645
To:
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,667 | +0.2% |
| 2024 | $8,651 | -0.4% |
| 2023 | $8,687 | +1.8% |
| 2022 | $8,530 | +2.8% |
To:
Year Built: 2001
212 Flatbush Avenue
Residential
215 Glenn Avenue
Residential
315 Glenn Avenue
Residential
309 Glenn Avenue
Residential
203 Glenn Avenue
Residential