Property Sale
Sale
$305,000
To:
Sq Ft2,368DeedBook 15374, Page 1869
To:
Year Built: 2012
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,369 | +0.2% |
| 2024 | $6,358 | -0.4% |
| 2023 | $6,384 | +1.8% |
| 2022 | $6,269 | +2.8% |
To:
Year Built: 2012
120 Dunlin Lane
Residential
103 Dunlin Lane
Residential
301 Sanderling Lane
Residential
101 Dunlin Lane
Residential
126 Dunlin Lane
Residential