Skip to content

Tenth Avenue(Block 4501 Lot 30)Egg Harbor Township, NJ 08234

Last Sale Date
Sep 27, 2019

Property Information

Block4501
Lot30
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page18

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage19.05

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$127,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$127,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2021$4,097+2.2%
2020$4,009+0.4%
2019$3,995+4.1%
2018$3,837+1.5%
Property History

No events match the selected filters.