Property Sale
Sale
$218,815
To:
Sq Ft1,900DeedBook 7441, Page 37322
To:
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,472 | +0.2% |
| 2024 | $8,457 | -0.4% |
| 2023 | $8,492 | +1.8% |
| 2022 | $8,338 | +2.8% |
To:
Year Built: 2002
1004 St.Clair Blvd.
Residential
515 Superior Road
Residential
426 Superior Road
Residential
26 Olivia Drive
Residential
5065 Ridge Avenue
Residential