Property Sale
Sale
$349,900
To:
Sq Ft2,757DeedBook 7820, Page 85858
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,734 | +0.2% |
| 2024 | $7,720 | -0.4% |
| 2023 | $7,753 | +1.8% |
| 2022 | $7,612 | +2.8% |
To:
Year Built: 1974
120 Explorer Lane
Residential
17 Central Avenue
Residential
16 Pinedale Avenue
Residential
121 Belmont Drive
Residential
42 Weeping Willow Circle
Residential