Property Sale
Sale
$135,000
To:
Sq Ft1,120DeedBook 13649, Page 55056
To:
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,635 | +0.2% |
| 2024 | $4,627 | -0.4% |
| 2023 | $4,646 | +1.8% |
| 2022 | $4,562 | +2.8% |
To:
Year Built: 1997
77 Allison Place
Residential
46 Allison Place
Residential
65 Allison Place
Residential
134 Rochelle Lane
Residential
30 Poplar Avenue
Residential