Property Sale
Sale
$181,000
DeedBook 11987, Page 34863
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,203 | +0.2% |
| 2024 | $4,195 | -0.4% |
| 2023 | $4,213 | +1.8% |
| 2022 | $4,136 | -1.1% |
Year Built: 1994
21 Allison Place
Residential
10 Allison Place
Residential
1343 Old Zion Road
Residential
204 Blackman Road
Residential
667 Zion Road
Residential