Property Built
Built
Year Built: 1926
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,487 | +3.4% |
| 2024 | $14,973 | +2.6% |
| 2023 | $14,587 | +0.7% |
| 2022 | $14,490 | +1.2% |
Year Built: 1926
15 Reid Avenue
Residential
15-17 Arlington Avenue
Residential
193 Woods Avenue
Residential
288 E Main Street
Residential
36 S Prospect Avenue
Residential