Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1924
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,190 | +3.4% |
| 2024 | $7,918 | +2.6% |
| 2023 | $7,714 | +0.7% |
| 2022 | $7,663 | +1.2% |
Year Built: 1924
28 Van Houten Street
Residential
70 N Demarest Avenue
Residential
68 Harcourt Avenue
Residential
76 S Franklin Avenue
Residential
19 River Edge Road
Residential