Foreclosure Case F-017346-18
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,629 | +3.4% |
| 2024 | $9,309 | +2.6% |
| 2023 | $9,069 | +0.7% |
| 2022 | $9,009 | +1.2% |
Year Built: 1926
23 N Taylor Street
Residential
16 Palisade Avenue
Residential
40 E Church Street
Residential
11 Deerfield Street
Residential
233 Hickory Avenue
Residential