Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,843 | +3.4% |
| 2024 | $15,318 | +2.6% |
| 2023 | $14,922 | +0.7% |
| 2022 | $14,824 | +1.2% |
Year Built: 1962
220 S Prospect Avenue
Residential
49 Regent Street
Residential
61 Regent Street
Residential
86 Brook Street
Residential
11 Trinity Court
Residential