Property Sale
Sale
$330,000
DeedBook 9197, Page 490
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,712 | +3.4% |
| 2024 | $8,423 | +2.6% |
| 2023 | $8,205 | +0.7% |
| 2022 | $8,151 | +1.2% |
Year Built: 1926
61 Magnolia Street
Residential
26 Magnolia Street
Residential
103 E Broad Street
Residential
82 Lake Street
Residential
80 Beucler Place
Residential