Property Sale
Sale
$280,000
From:
To:
Sq Ft1,930DeedBook 1863, Page 1989Recorded2/17/2015
From:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,577 | +3.4% |
| 2024 | $10,227 | +2.6% |
| 2023 | $9,963 | +0.7% |
| 2022 | $9,897 | +1.2% |
From:
To:
Year Built: 1968
76 E Central Avenue
Residential
191 Phelps Avenue
Residential
141 Porter Avenue
Residential
16 Smith Avenue
Residential
165 Bradley Avenue
Residential