Property Sale
Sale
$149,500
DeedBook 7923, Page 371
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,936 | +3.4% |
| 2024 | $9,606 | +2.6% |
| 2023 | $9,358 | +0.7% |
| 2022 | $9,296 | +1.2% |
Year Built: 1926
96 E Main Street
Residential
26 S Summit Street
Residential
133 Porter Avenue
Residential
48 Smith Avenue
Residential
127 W Clinton Avenue
Residential