Property Sale
Sale
$345,000
From:
To:
Sq Ft1,382DeedBook 2016, Page 1233Recorded8/7/2015
From:
To:
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,637 | +3.4% |
| 2024 | $10,285 | +2.6% |
| 2023 | $10,019 | +0.7% |
| 2022 | $9,953 | +1.2% |
From:
To:
Year Built: 1951
168 Reid Avenue
Residential
157 N Queen Street
Residential
5 Melrose Avenue
Residential
152 Elder Avenue
Residential
24 Irving Place
Residential