Property Sale
Sale
$299,000
From:
To:
Sq Ft1,131DeedBook 2005, Page 2426Recorded7/28/2015
From:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,325 | +3.4% |
| 2024 | $9,016 | +2.6% |
| 2023 | $8,783 | +0.7% |
| 2022 | $8,725 | +1.2% |
From:
To:
Year Built: 1968
136 W Main Street
Residential
127 Dudley Drive
Residential
243 W Main Street
Residential
90 Fairview Avenue
Residential
11 Sugden Street
Residential