Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1929
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,210 | +3.4% |
| 2024 | $13,739 | +2.6% |
| 2023 | $13,384 | +0.7% |
| 2022 | $13,296 | +1.2% |
Year Built: 1929
33-35 S Franklin Avenue
Residential
25 E Clinton Avenue
Residential
26 Home Place
Residential
23 Carlisle Street
Residential
12 Van Houten Street
Residential