Property Built
Built
Year Built: 1952
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,702 | +3.3% |
| 2024 | $9,393 | +9.1% |
| 2023 | $8,609 | +5.4% |
| 2022 | $8,170 | -7.2% |
Year Built: 1952
181 Behnke Avenue
Residential
189 Concord Drive
Residential
150 Thomas Drive
Residential
264 Ashley Place
Residential
228 Hillcrest Drive
Residential