Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,213 | +2.5% |
| 2024 | $9,965 | +6.2% |
| 2023 | $9,380 | +4.5% |
| 2022 | $8,972 | -30.5% |
Year Built: 1955
163 Village Circle W
Residential
169 Forest Ave
Residential
67 Knollwood Dr.
Residential
118 Maitland Avenue
Residential
178 Lawrence Dr
Residential