Property Sale
Sale
$315,000
From:
To:
Sq Ft1,545DeedBook 852, Page 677NU CodeEstate / executor (10)Recorded10/11/2011
From:
To:
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,238 | +3.3% |
| 2024 | $7,975 | +8.8% |
| 2023 | $7,332 | +5.2% |
| 2022 | $6,967 | -0.2% |
From:
To:
Year Built: 1952
70 Hemlock Drive
Residential
133 Farview Ave
Residential
188 Lawson Place
Residential
217 Spring Valley Rd
Residential
187 Haase Avenue
Residential