Property Sale
Sale
$932,000
From:
To:
Sq Ft2,874DeedBook 2670, Page 867NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded7/19/2017
From:
To:
Year Built: 2016
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,488 | +2.6% |
| 2024 | $15,102 | +8.0% |
| 2023 | $13,981 | +5.3% |
| 2022 | $13,283 | -13.4% |
From:
To:
Year Built: 2016
From:
To:
237 Bogert Place
Residential
449 Nevada Street
Residential
106 Arnot Place
Residential
237 Jefferson Avenue
Residential
242 Vivien Court
Residential