Property Built
Built
Year Built: 1949
Year Built: 1949
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,572 | +3.0% |
| 2024 | $9,296 | +9.1% |
| 2023 | $8,520 | +5.5% |
| 2022 | $8,072 | -7.0% |
Year Built: 1949
372 Harrison St
Residential
353 Forest Ave
Residential
263 Concord Drive
Residential
196 Lawson Place
Residential
245 Vivien Court
Residential