Property Sale
Sale
$220,000
From:
To:
Sq Ft2,226DeedBook 8254, Page 713Recorded3/9/2000
From:
To:
Year Built: 1939
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,497 | +1.6% |
| 2024 | $7,379 | +9.0% |
| 2023 | $6,768 | +5.6% |
| 2022 | $6,407 | +4.3% |
From:
To:
Year Built: 1939
116 Willowbrook Court
Residential
719 Gerald St
Residential
W 230 Midland Avenue
Residential
256 Hoppers Lane
Residential
654 Paramus Rd
Residential