Property Sale
Sale
$515,000
From:
To:
Sq Ft1,340DeedBook 2976, Page 56Recorded6/25/2018
From:
To:
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,028 | +3.1% |
| 2024 | $8,756 | +9.2% |
| 2023 | $8,019 | +5.2% |
| 2022 | $7,619 | +2.0% |
From:
To:
Year Built: 1952
483 Forest Ave.
Residential
E 180 Midland Ave
Residential
359 Farview Ave
Residential
451 Oregon Street
Residential
154 Greg Lawn Dr
Residential