Property Sale
Sale
$629,000
From:
To:
Sq Ft2,384DeedBook 3111, Page 1514NU CodeEstate / executor (10)Recorded11/19/2018
From:
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,877 | +2.9% |
| 2024 | $10,574 | +7.8% |
| 2023 | $9,810 | +6.1% |
| 2022 | $9,249 | -3.4% |
From:
To:
Year Built: 1965
801 Cottonwood Ct
Residential
42 Oliver Road
Residential
64 Maryland Road
Residential
51 Oliver Road
Residential
765 Cathy Ann Court
Residential