Property Sale
Sale
$675,000
From:
To:
Sq Ft2,392DeedBook 2026, Page 407Recorded8/17/2015
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,154 | +13.0% |
| 2024 | $11,642 | +8.1% |
| 2023 | $10,773 | +5.3% |
| 2022 | $10,232 | +5.3% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1972
72 Maryland Road
Residential
266 Springfield Ave
Residential
64 Maryland Road
Residential
42 Oliver Road
Residential
51 Oliver Road
Residential