Property Sale
Sale
$220,000
From:
To:
DeedBook 7985, Page 656Recorded7/11/1997
From:
To:
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,690 | +3.0% |
| 2024 | $8,434 | +8.1% |
| 2023 | $7,805 | +6.4% |
| 2022 | $7,337 | +2.4% |
From:
To:
Year Built: 1954
766 Reeder Road
Residential
786 Kearney Place
Residential
25 Beasley Terrace
Residential
49 Azalea Street
Residential
745 Prescott Place
Residential