Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,732 | +6.6% |
| 2024 | $4,441 | +12.7% |
| 2023 | $3,942 | +3.9% |
| 2022 | $3,794 | +4.4% |
Year Built: 1975
105 Wisconsin Dr
Residential
125 Wisconsin Dr
Residential
104 Kentucky Tr
Residential
210 Louisiana Tr
Residential
5 Michigan Terr
Residential