Property Sale
Sale
$120,500
DeedBook 5249, Page 508
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,569 | +0.2% |
| 2024 | $6,559 | -3.2% |
| 2023 | $6,773 | +1.4% |
| 2022 | $6,677 | +1.0% |
Year Built: 1970
520 Oakland Ave
Residential
209 Lincoln Ave
Residential
204 Chester Ave
Residential
514 Third Ave
Residential
440 Chester Ave
Residential