Property Sale
Sale
$77,000
DeedBook 4795, Page 719
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,885 | +0.2% |
| 2024 | $5,875 | -3.2% |
| 2023 | $6,067 | +1.4% |
| 2022 | $5,981 | +1.0% |
Year Built: 1960
12 Bergen Ave
Residential
1009 Carter Ave
Residential
17 Park Dr
Residential
1010 W Browning Rd
Residential
149 Princeton Ave
Residential