Property Sale
Sale
$72,100
To:
Sq Ft968DeedBook 8724, Page 275
To:
Year Built: 1975
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,353 | +2.7% |
| 2024 | $2,291 | +4.4% |
| 2023 | $2,195 | +0.9% |
| 2022 | $2,176 | +0.6% |
To:
Year Built: 1975
7 Lerner Court
Residential
2 Langdon Court
Residential
18 Linden Court
Residential
3 Langdon Court
Residential
14 Linden Court
Residential