Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1976
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,146 | +2.8% |
| 2024 | $5,004 | +4.6% |
| 2023 | $4,784 | +0.9% |
| 2022 | $4,740 | +0.6% |
Year Built: 1976
21 Jackson Lane
Residential
9 Juniper Lane
Residential
10 Juniper Lane
Residential
12 Jackson Lane
Residential
8 Juniper Lane
Residential